| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushisela | Iphuzu Elikhulu Lokudayisa |
| ZX7-315K | Inverter DC MMA Welding Machine | I-IGBT tube eyodwa, umklamo wesifunda esiyinhloko, ophephile futhi onokwethenjelwa; uhambisana namavoltheji avamile |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-315K | 1. IGBT single tube, design yesifunda esiyinhloko, iphephile futhi ithembekile 2. Ukuhambisana kwamandla kagesi avamile: 220V single-phase, 380V single-phase, 380V three-phase 3. Ukugeleza kokushisela okuhlelekayo kanye nokugeleza kwamandla okudonsa ngokwehlukana 4. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukudlula kwamanje, amandla kagesi ngokweqile, amandla kagesi aphansi 5. Ikhava yensimbi eqinisiwe, eqinile ezindaweni zokusebenza ezinzima |
| Ipharamitha | ZX7-315K |
| Amandla Okufaka Ugesi | 220V 380V |
| Ukugeleza Kwamandla Okufaka Okulinganiselweyo | 6.8KVA |
| Amandla Kagesi Angenawo Umthwalo | 70V-80V |
| Ukuphuma Kwevoltheji Engenawo Umthwalo | 20V-28.8V |
| Ibanga Lokudlulisela Kwamanje | 20A-220A |
| Isigaba Sokuvikela | F |
| Isilinganiso Se-IP | IP21S |
| Isikhathi Somsebenzi Esilinganiselweyo | 60% |
| Isisindo | 8.8KG |
| Ubukhulu | 403*215*399mm |
| Usayizi Wokushisela Okusebenzayo | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Okuthwalekayo ✅Kuhlanganiswe Ngomoya ✅3 Phase ✅DC Output ✅Ulawulo Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okufaka: 4mm²
- Ukucaciswa Kwentambo Yokuphuma: 25-35mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume ucingo lomhlaba nekhebula lamandla ngendlela efanele ngaphambi kokusebenzisa



