| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokuhlanganisa | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-315G | Pulse MMA Welding Machine | IGBT ishubhu eyodwa, umklamo wesifunda esiyinhloko, uphephe futhi uthembekile; amandla amabili angu-220V/380V ahambisanayo |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-315G | 1. Umklamo we-IGBT single tube multi-board, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. Amandla omhlaba ahambisanayo: 220V eyodwa, 380V eyodwa, 380V kathathu 3. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukushisa ngokweqile, i-voltage ngokweqile, i-voltage engaphansi 4. Ifeni esheshayo egcwele umhubhe ukuze kuthuthukiswe ukudlulisa ukushisa 5. Ugesi wokushisela ozinzile, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 6. Ukumelana namandla omkhosi, isikali esiluhlaza okukhanyayo sokuhlanganisa, ukuthuthukisa ukusebenza kahle komsebenzi 7. Isikrini sokushisa sokuqala ngokhiye owodwa, isikrini samahora okusebenza 8. Usayizi ohlangene, ofanele ukuhlanganisa okuhambayo nasezindaweni eziphakeme |
| Ipharamitha | ZX7-315G |
| Amandla Okufaka Amandla | 220V 380V |
| I-Input Rated Current | 6.8KVA |
| Amandla angasebenzi | 70V-80V |
| I-Output No-Load Voltage | 20V-29.6V |
| Ububanzi besikhathi samanje esiphuma ngalo | 20A-220A |
| Isigaba Sokuvikela Ugesi | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Ukungena | IP21S |
| Isilinganiso Somsebenzi Wansuku zonke | 60% |
| Isisindo | 7.8KG |
| Ubukhulu | 425*220*312mm |
| Usayizi We-Electrode Esisebenzayo | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Ezinye Izici | ✅Okuhambayo ✅I-Air-Cooled ✅3 Phase ✅I-DC Output ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okokufaka: 4mm²
- Ukucaciswa kwekhebula lokuphuma: 25-35mm²
- I-Power Distribution Switch: 40A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume ucingo lomhlaba nekhebula lamandla ngendlela efanele ngaphambi kokusebenzisa





