| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokwelapha | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-315G-MINI | Pulse MMA Welding Machine | I-IGBT single tube, umklamo wesifunda esiyinhloko, ophephile futhi onokwethenjelwa; i-dual-voltage 220V/380V iyasebenzisana |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-315G-MINI | 1. Umklamo we-IGBT single tube multi-board, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. I-voltage yomhlaba wonke iyasebenzisana: 220V single-phase, 380V single-phase, 380V three-phase 3. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukushintsha ngokweqile, i-voltage ngokweqile, i-voltage engaphansi 4. Ifeni ye-high-speed egcwele i-duct ukuze kuthuthukiswe ukudlulisa ukushisa 5. Ugesi wokushisela ozinzile, ukusebenza kahle, ukungena okujulile 6. Ukumelana namandla omkhosi, i-slag yokwelapha eluhlaza okukhanyayo, ukuthuthukisa ukusebenza kahle komsebenzi 7. Isikrini sokuqala sokushisa esisodwa, isikrini samahora okusebenza 8. Usayizi ohlanganisiwe, ofanele ukwelashwa okuhambayo nasezindaweni eziphakeme |
| Ipharamitha | ZX7-315G-MINI |
| Voltage Yamandla Okufakwayo | 220V 380V |
| Ugesi Ongena Kuwo Okulinganisiwe | 4.9KVA |
| Amandla kagesi angaphandle komthwalo | 70V-80V |
| Voltage Yamandla Okungaphumiyo Ngaphandle Komthwalo | 20V-26.4V |
| Ububanzi besikhathi samanje sokuphumayo | 20A-160A |
| Isigaba Sokuvikela | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Okungena | IP21S |
| Isilinganiso Somsebenzi Esilinganisiwe | 60% |
| Isisindo | 4.2KG |
| Ubukhulu | 300*162*235mm |
| Usayizi Wombane Osebenzayo | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Ezinye Izici | ✅Okuthwalekayo ✅Umoya Opholile ✅3 Phase ✅Okuphumayo kwe-DC ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Intambo Yamandla Okufakwayo: 2.5mm²
- Imininingwane yekhebula lokuphumayo: 16-25mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume intambo yomhlaba kanye nentambo yamandla ngendlela efanele ngaphambi kokuyisebenzisa





