| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushisela | Iphuzu Elikhulu Lokudayisa |
| ZX7-255L | Inverter DC MMA Welding Machine | I-IGBT single tube, umklamo wesifunda esiyinhloko, ophephile futhi onokwethenjelwa; uhambisana ne-dual-voltage 220V/380V |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-255L | 1. Umklamo we-IGBT single tube multi-board, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. I-voltage yomhlaba wonke ehambisanayo: 220V single-phase, 380V single-phase, 380V three-phase 3. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukushisa ngokweqile, i-voltage ngokweqile, i-voltage engaphansi 4. Ifeni ye-high-speed egcwele i-duct ukuze kuthuthukiswe ukudluliswa kokushisa 5. Ugesi wokushisela ozinzile, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 6. Usayizi ohlangene, ofanele ukushisela okuhambayo nokusezingeni eliphezulu |
| Ipharamitha | ZX7-255L |
| I-voltage Yamandla Okufaka | 220V 380V |
| Ugesi Ongena Kuwo Owuphakathi | 4.5KVA |
| Amandla Angenamthwalo | 70V-80V |
| I-Voltage Yokuphuma Ngaphandle Komthwalo | 20V-25.6V |
| Ububanzi Besikhathi Samanje Sokuphuma | 20A-140A |
| Isigaba Sokuvikela | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Ukungena | IP21S |
| Isikhathi Somsebenzi Esilinganiselweyo | 60% |
| Isisindo | 3.2KG |
| Ubukhulu | 230*155*217mm |
| Usayizi Wokushisela Okusebenzayo | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Ezinye Izici | ✅ Ephathekayo ✅Ipholisi Lomoya ✅Izigaba Ezi-3 ✅Ukuphuma kwe-DC ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okufaka: 2.5mm²
- Ukucaciswa Kwentambo Yokuphuma: 16-25mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume ucingo lomhlaba nekhebula lamandla ngendlela efanele ngaphambi kokusebenzisa


