| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushisela | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-255G | Pulse MMA Welding Machine | I-IGBT iyidivayisi eyodwa, umklamo wesifunda esikhulu, ophephile futhi onokwethenjelwa; uhambisana namandla amabili angu-220V/380V |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-255G | 1. I-IGBT design enezinhlobonhlobo zamabhodi, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. Amandla avamile ahambisanayo: 220V single-phase, 380V single-phase, 380V three-phase 3. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukudlula ugesi, ukudlula amandla, ukushoda kwamandla 4. Ifeni esheshayo egcwele umhubhe ukuze kuthuthukiswe ukudluliswa kokushisa 5. Ugesi wokushisela ozinzile, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 6. Ukumelana namandla aqinile, isikali esiluhlaza okukhanyayo sokushisela, ukuthuthukisa ukusebenza kahle komsebenzi 7. Isikrini sokushisa esiqala ngokhiye owodwa, isikrini samahora okusebenza 8. Usayizi ohlangene, ofanele ukushisela okuhambayo nokusezingeni eliphezulu |
| Amaparamitha | ZX7-255G |
| Amandla Okufaka Ugesi | 220V 380V |
| Ugesi Okufakwayo Okulinganisiwe | 4.5KVA |
| Amandla Angenamthwalo | 70V-80V |
| Ukuphuma Kwesikhathi Esithile Ngaphandle Komthwalo | 20V-25.6V |
| Ibanga Lokudlula Kwamanje | 20A-140A |
| Isigaba Sokuvikela Ugesi | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Okungena | IP21S |
| Isilinganiso Somsebenzi | 60% |
| Isisindo | 3.45KG |
| Ubukhulu | 245*162*355mm |
| Usayizi Womshini Okufanele Usetshenziswe | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Ezinye Izici | ✅Okuthwalekayo ✅Umoya Opholisa ✅3 Phase ✅Ukuphuma Kwesikhathi Esithile ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Intambo Yamandla Okufaka: 2.5mm²
- Ukucaciswa Kwentambo Yokudlula: 16-25mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume intambo yomhlaba kanye nentambo yamandla ngendlela efanele ngaphambi kokuyisebenzisa





