| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokusisela | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| NBC-500R | Ushiselo Lwe-MMA Oluthambile | Ubuchwepheshe be-IGBT module soft-switch, obunemisebenzi eminingi; bufanele ukushisela okunzima embonini yesakhiwo sensimbi, emikhunjini, njll. |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| NBC-500R | 1. Imoduli ye-IGBT ye-soft-switch, i-high open-circuit voltage, ukushaya komshini okulula 2. Ifeni ye-high-speed egcwele umhubhe ukuze kuthuthukiswe ukudeda kokushisa 3. Ukushintsha kwamanje kokushisela kanye nokushintsha kwamanje komfutho womsizi ngokwehlukile 4. Ikepisi lensimbi eliqinile, elihlala njalo ezindaweni zokusebenza eziyinselele 5. Isekela ukushisela okumile, okuyisicaba, okuyisikhonkwane, okungaphezulu, ngokwenza konke ukushisela 6. Umhubhe womoya osheshayo, ukusebenza isikhathi eside ngaphandle kokushisa ngokweqile, kufanele kube kuhle ekushiseleni okunzima embonini 7. Ikepisi lensimbi eliqinisiwe, elihlala njalo ezindaweni zokusebenza eziyinqaba |
| Ipharamitha | NBC-500R |
| I-Voltage Yamandla Okokufaka | 380V |
| Ukunyakaza Okulinganisiwe Okokufaka | 24.4KVA |
| Amandla Angenamthwalo | 70V-80V |
| I-Voltage Yokukhipha Engenawo Umthwalo | 17V-50V |
| Uhla Lwangamanje Lokuphumayo | 60A-500A |
| Isigaba Sokuvikela, Isilinganiso se-IP | F |
| Isilinganiso se-IP | IP21S |
| Isikhathi Sokusebenza Esilinganisiwe | 60% |
| Isisindo | 40.2KG |
| Ubukhulu | 630*316*620mm |
| Usayizi Wombane Okusebenzisekayo | Φ2.5 – Φ5.0 |
Uhla Lwentambo Yokushisela | Φ0.8 – Φ1.6 |
| Ezinye Izici | ✅ Okuthwalekayo ✅Kupholwa Ngomoya ✅Izigaba Ezi-3 ✅Ukuphuma kwe-DC ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okokufaka: 6mm²
- Ukucaciswa Kwentambo Yokuphumayo: 50mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 60A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume ucingo lomhlabathi nekhebula lamandla kahle ngaphambi kokusebenzisa
- Umshini owodwa ungakwenza imisebenzi yokushisela eminingi, ofanele ukushisela izinto ezahlukene
- Ukushisela Okumile, Okuyisicaba, Okuyisikhala, Okungaphezulu




