| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokuwela | Iphuzu Elikhulu Lokudayisa |
| NBC-315G | Digital LCD Display MIG/MAG Welding Machine | I-IGBT tube enamandla aphezulu okushaya i-arc; Isikrini esikhulu esicacile, ukushintsha okuningi kwemisebenzi |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| NBC-315G | 1. IGBT i-single tube, amandla aphezulu okushaya i-arc, izinga eliphezulu lokuphumelela 2. Isikrini esikhulu se-LCD esicacile, ukushintsha kwamahhala kwemisebenzi eminingi yokuwela 3. Isistimu yamandla ephezulu yomshini wokudlulisa ucingo, ukudluliswa kocingo okubushelelezi nokuzinzile 4. I-reactor yesihlungi, i-arc ezinzile, i-spatter ephansi, umbhalo wokuwela oshelelayo 5. Ikhava yensimbi eqinisiwe, eqinile ezindaweni zokusebenza ezinzima |
| Ipharamitha | NBC-315G |
| Ugesi Wamandla Okokufaka | 220V 380V |
| Isilinganiso Samandla Okufaka | 10.5KVA |
| Ugesi Ongenawo Umthwalo | 70V-80V |
| Amandla Okukhipha Angenawo Umthwalo | 14V-32V |
| Ububanzi Bokudonsa Okukhishwayo | 40A-270A |
| Isigaba Sokuvikela, Isilinganiso se-IP | F |
| Isilinganiso se-IP | IP21S |
| Isikhathi Somsebenzi Esilinganiselwe | 60% |
| Isisindo | 15.8KG |
| Ubukhulu | 500*251*460mm |
| Usayizi Wokhethe Okusebenzayo | Φ2.5 – Φ4.0 |
Ububanzi Belu Lokuwela | Φ0.8 – Φ1.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Ephathekayo ✅Ipholwa Umoya ✅3 Phase ✅DC Output ✅Ukulawulwa Kwezinga lokushisa |
- Intambo Yamandla Okufaka: 4mm²
- Ukucaciswa Sekhebula Lokukhipha: 25-35mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 60A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume intambo yomhlaba kanye nentambo yamandla ngendlela efanele ngaphambi kokusebenzisa
