| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Temel Satış Noktası |
| ZX7-630 | Çift Modüllü İnvertör DC MMA / Karbon Arkı Yarma Kaynak Makinesi | Yumuşak anahtarlı IGBT modülü, yüksek açık devre gerilimi, kolay ark başlatma; MMA ve karbon arkı yarma için çift kullanımlı |
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| ZX7-630 | 1. Yumuşak anahtarlı IGBT modülü, yüksek açık devre gerilimi, kolay ark başlatma 2. Gelişmiş ısı dağılımı için tam hızlı yüksek güçlü fan 3. Ayarlanabilir kaynak akımı ve ark kuvveti akımı ayrı ayrı 4. Çoklu korumalar: aşırı akım, aşırı ısınma, aşırı gerilim, düşük gerilim, VRD 5. Kalınlaştırılmış metal kasa, zorlu çalışma ortamları için dayanıklı 6. MMA ve karbon arkı yarma için çift kullanımlı |
| Parametre | ZX7-630 |
| Giriş Güç Voltajı | 380V |
| Giriş Nominal Akım | 15.8KVA |
| Yüksüz Gerilim | 70V-80V |
| Çıkış Yüksüz Gerilimi | 22V-38.4V |
| Çıkış Akım Aralığı | 60A-460A |
| İzolasyon Sınıfı, IP Derecesi | F |
| IP Sınıfı | IP21S |
| Nominal Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 22KG |
| Boyutlar | 525*265*475mm |
| Uygulanabilir Elektrot Boyutu | Φ2.5 – Φ5.0 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅ Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkış ✅Sıcaklık Kontrolü |
- Giriş Güç Kablosu: 6mm²
- Çıkış Kablosu Spesifikasyonu: 50mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 60A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Bildirimi: Kullanmadan önce topraklama kablosunu ve güç kablosunu doğru şekilde bağlayın
- Tek bir makine, çeşitli malzemelerin kaynağına uygun, birden fazla kaynak işlemini gerçekleştirebilir

