Temel Bilgiler
Adet:10000
Brüt Ağırlık:12 kg
Boyut:L(420)*W(230)*H(410) cm
Net Ağırlık:8.8 kg
Nakliye Yöntemi:Kara yolu, Deniz yolu
özellik numarası:ZX7-400KT
Ambalaj Açıklaması:Karton kutu ambalajı
Ürün Açıklaması
1. Ürün Genel Bakış ve Temel Özellikler
| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Temel Satış Noktası |
| ZX7-400KT | İnvertör DC MMA Kaynak Makinesi | IGBT tek tüp, ana devre tasarımı, güvenli ve güvenilir; evrensel voltaj uyumlu |
2. Teknik Fonksiyonel Özellikler
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| ZX7-400KT | 1. IGBT tek tüp, ana devre tasarımı, güvenli ve güvenilir 2. Ayarlanabilir kaynak akımı ve ark kuvveti akımı ayrı ayrı 3. Çeşitli korumalar: aşırı ısınma, aşırı akım, aşırı voltaj, düşük voltaj 4. Kalınlaştırılmış metal kasa, zorlu çalışma ortamları için dayanıklı |
3. Teknik Parametreler
| Parametre | ZX7-400KT |
| Giriş Güç Voltajı | 380V |
| Giriş Anma Akımı | 7.5KVA |
| Yüksüz Voltaj | 70V-80V |
| Yüksüz Çıkış Voltajı | 20V-29.6V |
| Çıkış Akım Aralığı | 20A-240A |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| IP Derecesi | IP21S |
| Nominal Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 8.8KG |
| Boyutlar | 403*215*399mm |
| Uygulanabilir Elektrot Boyutu | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅ Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkış ✅Sıcaklık Kontrolü |
4. Önlemler
- Giriş Güç Kablosu: 4mm²
- Çıkış Kablosu Spesifikasyonu: 25-35mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 40A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Notu: Kullanmadan önce topraklama kablosunu ve güç kablosunu doğru şekilde bağlayın



