| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Temel Satış Noktası |
| ZX7-400GT | Darbe MMA Kaynak Makinesi | IGBT tek tüp, ana devre tasarımı, güvenli ve güvenilir |
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| ZX7-400GT | 1. IGBT tek tüp çok kartlı tasarım, küçük gövde, devasa güç 2. Çoklu korumalar: aşırı ısınma, aşırı akım, aşırı voltaj, düşük voltaj 3. Gelişmiş ısı dağılımı için tam kanallı yüksek hızlı fan 4. Kararlı kaynak akımı, yüksek verimlilik, derin nüfuziyet 5. Güçlü ark direnci, parlak yeşil kaynak cürufu, geliştirilmiş iş verimliliği 6. Tek tuşla ön ısıtma ekranı, çalışma saati ekranı 7. Kompakt boyut, mobil ve yüksek irtifa kaynakları için uygundur |
| Parametre | ZX7-400GT |
| Giriş Gücü Voltajı | 380V |
| Giriş Derecelendirilmiş Akımı | 7.4KVA |
| Yüksüz Voltaj | 70V-80V |
| Çıkış Yüksüz Voltajı | 20V-29.6V |
| Çıkış Akım Aralığı | 20A-240A |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Giriş Koruma Sınıfı | IP21S |
| Derecelendirilmiş Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 7.7KG |
| Boyutlar | 425*220*312mm |
| Uygulanabilir Elektrot Boyutu | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅ Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkış ✅Sıcaklık Kontrolü |
- Giriş Güç Kablosu: 4mm²
- Çıkış Kablosu Spesifikasyonu: 25-35mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 40A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Notu: Kullanmadan önce topraklama kablosunu ve güç kablosunu doğru şekilde bağlayın




