| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Temel Satış Noktası |
| ZX7-318K | İnvertör DC MMA Kaynak Makinesi | IGBT tek tüp, ana devre tasarımı, güvenli ve güvenilir; çift voltaj 220V/380V uyumlu |
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| ZX7-318K | 1. IGBT tek tüp çok kartlı tasarım, küçük gövde, büyük güç 2. Evrensel voltaj uyumluluğu: 220V tek faz, 380V tek faz, 380V üç faz 3. Çoklu korumalar: aşırı ısınma, aşırı akım, aşırı voltaj, düşük voltaj 4. Gelişmiş ısı dağılımı için tam kanallı yüksek hızlı fan 5. Stabil kaynak akımı, yüksek verimlilik, derin nüfuziyet 6. Kompakt boyut, mobil ve yüksek irtifa kaynakları için uygundur |
| Parametre | ZX7-318K |
| Giriş Güç Voltajı | 220V 380V |
| Giriş Nominal Akımı | 5.5KVA |
| Yüksüz Voltaj | 70V-80V |
| Çıkış Yüksüz Voltajı | 20V-27.2V |
| Çıkış Akım Aralığı | 20A-180A |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Giriş Koruma Derecesi | IP21S |
| Nominal Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 5.1KG |
| Boyutlar | 307*157*265mm |
| Uygulanabilir Elektrot Boyutu | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkış ✅Sıcaklık Kontrolü |
- Giriş Güç Kablosu: 4mm²
- Çıkış Kablosu Spesifikasyonu: 16-25mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 40A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Bildirimi: Kullanmadan önce topraklama kablosunu ve güç kablosunu doğru şekilde bağlayın


