| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Temel Satış Noktası |
| ZX7-255G | Darbe MMA Kaynak Makinesi | IGBT tek tüp, ana devre tasarımı, güvenli ve güvenilir; çift voltaj 220V/380V uyumlu |
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| ZX7-255G | 1. IGBT tek tüp çoklu kart tasarımı, küçük gövde büyük güç 2. Evrensel voltaj uyumluluğu: 220V tek faz, 380V tek faz, 380V üç faz 3. Çoklu korumalar: aşırı ısınma, aşırı akım, aşırı voltaj, düşük voltaj 4. Gelişmiş ısı dağılımı için tam kanallı yüksek hızlı fan 5. Kararlı kaynak akımı, yüksek verimlilik, derin nüfuziyet 6. Güçlü ark direnci, parlak yeşil kaynak cürufu, geliştirilmiş iş verimliliği 7. Tek tuşla başlatma ön ısıtma ekranı, çalışma saati ekranı 8. Kompakt boyut, mobil ve yüksek irtifa kaynakları için uygundur |
| Parametre | ZX7-255G |
| Giriş Güç Voltajı | 220V 380V |
| Giriş Nominal Akımı | 4.5KVA |
| Yüksüz Voltaj | 70V-80V |
| Çıkış Yüksüz Voltajı | 20V-25.6V |
| Çıkış Akım Aralığı | 20A-140A |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Giriş Koruma Sınıfı | IP21S |
| Nominal Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 3.45KG |
| Boyutlar | 245*162*355mm |
| Uygulanabilir Elektrot Boyutu | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkış ✅Sıcaklık Kontrolü |
- Giriş Güç Kablosu: 2.5mm²
- Çıkış Kablosu Özellikleri: 16-25mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 40A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Bildirimi: Kullanmadan önce topraklama kablosunu ve güç kablosunu doğru şekilde bağlayın





