| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Temel Satış Noktası |
| NBC-630R | Yumuşak Anahtarlamalı MMA Kaynak Makinesi | IGBT modülü yumuşak anahtarlama teknolojisi, çok fonksiyonlu; çelik yapı, tersane vb. ağır sanayi kaynakları için uygundur. |
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| NBC-630R | 1. Yumuşak anahtarlı IGBT modülü, yüksek açık devre voltajı, kolay ark başlatma 2. Gelişmiş ısı dağılımı için tam kanallı yüksek hızlı fan 3. Ayarlanabilir kaynak akımı ve ark kuvveti akımı ayrı ayrı 4. Kalınlaştırılmış metal kasa, zorlu çalışma ortamlarına dayanıklı 5. Dikey, düz, köşe ve baş üstü kaynakları destekler, her yönden kaynak kabiliyeti 6. Yüksek hızlı hava kanalı, aşırı ısınma olmadan uzun süreli çalışma, yüksek yüklü endüstriyel kaynaklar için uygundur 7. Kalınlaştırılmış metal kasa, zorlu çalışma ortamları için dayanıklı |
| Parametre | NBC-630R |
| Giriş Güç Voltajı | 380V |
| Giriş Nominal Akımı | 34.6KVA |
| Yüksüz Voltaj | 70V-80V |
| Çıkış Yüksüz Voltajı | 17V-50V |
| Çıkış Akımı Aralığı | 60A-630A |
| İzolasyon Sınıfı, IP Koruma Sınıfı | F |
| IP Koruma Sınıfı | IP21S |
| Nominal Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 41KG |
| Boyutlar | 630*316*620mm |
| Uygulanabilir Elektrot Boyutu | Φ2.5 – Φ5.0 |
Kaynak Teli Aralığı | Φ0.8 – Φ1.6 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅ Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkışı ✅Sıcaklık Kontrolü |
- Giriş Güç Kablosu: 6mm²
- Çıkış Kablosu Özellikleri: 50mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 60A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Bildirimi: Kullanımdan önce toprak kablosunu ve güç kablosunu doğru bir şekilde bağlayın
- Tek bir makine birden fazla kaynak işlemi yapabilir, çeşitli malzemelerin kaynağı için uygundur
- Dikey, Düz, Köşe, Tavan Kaynağı




