| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Temel Satış Noktası |
| NBC-500R | Yumuşak Anahtarlı MMA Kaynak Makinesi | IGBT modülü yumuşak anahtar teknolojisi, çok fonksiyonlu; çelik yapı, tersane vb. ağır sanayi kaynakları için uygundur. |
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| NBC-500R | 1. Yumuşak anahtarlamalı IGBT modülü, yüksek açık devre voltajı, kolay ark başlatma 2. Gelişmiş ısı dağılımı için tam kanallı yüksek hızlı fan 3. Ayarlanabilir kaynak akımı ve ark kuvveti akımı ayrı ayrı 4. Kalınlaştırılmış metal kasa, zorlu çalışma ortamlarına dayanıklı 5. Dikey, düz, köşe, baş üstü kaynakları destekler, çok yönlü kaynak kabiliyeti 6. Yüksek hızlı hava kanalı, aşırı ısınma olmadan uzun süreli çalışma, yüksek yüklü endüstriyel kaynaklar için uygundur 7. Kalınlaştırılmış metal kasa, zorlu çalışma ortamları için dayanıklı |
| Parametre | NBC-500R |
| Giriş Güç Voltajı | 380V |
| Giriş Nominal Akım | 24.4KVA |
| Yüksüz Voltaj | 70V-80V |
| Çıkış Yüksüz Voltajı | 17V-50V |
| Çıkış Akımı Aralığı | 60A-500A |
| İzolasyon Sınıfı, IP Koruma Sınıfı | F |
| IP Koruma Sınıfı | IP21S |
| Nominal Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 40.2KG |
| Boyutlar | 630*316*620mm |
| Uygulanabilir Elektrot Boyutu | Φ2.5 – Φ5.0 |
Kaynak Teli Aralığı | Φ0.8 – Φ1.6 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅ Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkış ✅Sıcaklık Kontrolü |
- Giriş Güç Kablosu: 6mm²
- Çıkış Kablosu Spesifikasyonu: 50mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 60A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Notu: Kullanmadan önce topraklama kablosunu ve güç kablosunu doğru şekilde bağlayın
- Tek makine birden fazla kaynak işlemini gerçekleştirebilir, çeşitli malzemelerin kaynağı için uygundur
- Dikey, Düz, Köşe, Tavan Kaynağı




