| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Temel Satış Noktası |
| NBC-315G | Dijital LCD Ekran MIG/MAG Kaynak Makinesi | Yüksek ark başlatma gücüne sahip IGBT tüpü; Yüksek çözünürlüklü büyük ekran, çok fonksiyonlu anahtarlama |
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| NBC-315G | 1. IGBT tek tüp, yüksek ark başlatma gücü, yüksek başarı oranı 2. Yüksek çözünürlüklü LCD büyük ekran, birden fazla kaynak fonksiyonunun serbest geçişi 3. Tel besleyici için yüksek stabiliteye sahip güç kaynağı, pürüzsüz ve kararlı tel besleme 4. Filtre reaktörü, kararlı ark, düşük sıçrama, pürüzsüz kaynak dikişi 5. Kalınlaştırılmış metal kasa, zorlu çalışma ortamları için dayanıklı |
| Parametre | NBC-315G |
| Giriş Gücü Voltajı | 220V 380V |
| Giriş Derecelendirilmiş Akım | 10.5KVA |
| Yüksüz Voltaj | 70V-80V |
| Çıkış Yüksüz Voltajı | 14V-32V |
| Çıkış Akımı Aralığı | 40A-270A |
| Yalıtım Sınıfı, IP Derecelendirmesi | F |
| IP Derecelendirmesi | IP21S |
| Derecelendirilmiş Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 15.8KG |
| Boyutlar | 500*251*460mm |
| Uygulanabilir Elektrot Boyutu | Φ2.5 – Φ4.0 |
Kaynak Teli Aralığı | Φ0.8 – Φ1.0 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅ Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkış ✅Sıcaklık Kontrolü |
- Giriş Güç Kablosu: 4mm²
- Çıkış Kablosu Spesifikasyonu: 25-35mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 60A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Notu: Kullanmadan önce topraklama kablosunu ve güç kablosunu doğru şekilde bağlayın
