Imininingwane enzuzo
Inani (izinto):100000
Indlela yokuthumela:Ukuthunyelwa ngomhlaba, Ukuthunyelwa ngolwandle
inombela yokucaciswa:QB-26
Incazelo yeziphakethe:Ukupakisha ibhokisi lekhadibhodi
Ukubonisa umlingani
I-MIG/MAG Welding Torch:
• Uhlelo olunamandla oluphakeme lokuphatha kabili luqinisekisa ukudla okuzinzile nokubushelelezi kwezintambo, ngisho ngezintambo ezijiyile nezintambo ezinde ze-torch.
• Ukulawula isivinini okunembayo ngezinga eliphansi lephutha kuqinisekisa ikhwalithi yokushisela engaguquki.
• Ukwakhiwa kwensimbi okuqinile ukuze kuhlale isikhathi eside ezindaweni eziyinselele zezimboni.
• Ukusebenza okubanzi ku-solid wire, flux-cored wire, kanye ne-aluminum wire.
• Iyahambisana nama-welding machines amaningi amakhulu e-MIG/MAG emakethe.
• Ukulawula isivinini okunembayo ngezinga eliphansi lephutha kuqinisekisa ikhwalithi yokushisela engaguquki.
• Ukwakhiwa kwensimbi okuqinile ukuze kuhlale isikhathi eside ezindaweni eziyinselele zezimboni.
• Ukusebenza okubanzi ku-solid wire, flux-cored wire, kanye ne-aluminum wire.
• Iyahambisana nama-welding machines amaningi amakhulu e-MIG/MAG emakethe.
Ithebula le-Parameter Yobuchwepheshe:
| I-Parameter | Ukucaciswa |
|---|---|
| Imodeli | 24KD / 36KD / 501D / 401D (Kuhlwe ngomoya / Kuhlwe ngamanzi) |
| Izinga Lokushisela Kwamanje | 240A / 360A / 400A / 500A @ 60% Isikhathi Somsebenzi |
| Isikhathi Somsebenzi | 100% kumazinga aphezulu (okwezinga eliphezulu lezimboni) |
| Uhlobo Lokupholisa | Kuhlanganiswa ngomoya / Kuhlanganiswa ngamanzi (kuyakhethwa) |
| Inqubo Yokushisela Efanelekayo | I-MIG / MAG / CO₂ / i-Flux-cored welding |
| Ububanzi obusebenzayo bezintambo | 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.6 mm |
| Ubude Bekhebula | Ejwayelekile 3m / 4m / 5m; ingalungiswa 6m / 8m |
| Okokubala Okuyimishayo | I-Teflon ehlala isikhathi eside ekushiseni okuphezulu + ishubhu elihlanganisiwe lensimbi |
| Ithiphu Lokuxhumana | I-chrome-zirconium copper esezingeni eliphezulu, ukumelana okuphezulu nokuguga |
| Intambo Yetiphu Lokuxhumana | M6 / M8 |
| I-Nozzle | I-ceramic / copper alloy ekwazi ukumelana nezinga lokushisa eliphezulu |
| Ububanzi be-Nozzle Yegesi | φ12mm / φ14mm / φ16mm / φ18mm |
| I-Swivel Joint | Idizayini ejikeleza ngo-360° evimbela ukujikajika |
| Okokubala Kwesibambo | I-plastic yobunjiniyela eqinile, ehlukanisa ukushisa |
| Isishintshi | I-micro-switch ethembeke kakhulu, impilo engaphezu kwezigidi ezingu-1 |
| Uhlobo Lwesixhumi | I-Euro central connector (ejwayelekile) |
| I-Hose Yegesi | Ingamelana nomfutho ophezulu, ayidala, ayiqhume |
| Ikhebula Lokulawula | I-copper ehlanzekile enezintambo eziningi, ukuguquguquka okuphezulu |
| Ikilasi Lokuvikela Ugesi | I-Class H |
| Izinga Lokuvikela | IP54 |
| Izinga lokushisa lokusebenza | -10℃ ~ +70℃ |
| Isicelo | Ukushisela okunzima kwezimboni, isakhiwo sensimbi, ukwakhiwa kwemikhumbi, isitsha sokucindezela, ukushisela kwezimoto, ukushisela kwe-aluminium |
Imininingwane yemithombo



