| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushisela | Iphuzu Elibalulekile Lokudayisa |
| ZX7-500 | Umshini Wokushisela Wamandla E-DC Womshini Wokushisela Wamandla E-DC | I-Industrial IGBT module, i-voltage evulekile ephezulu, kulula ukuvutha; ukusebenza okuqhubekayo kwezimboni |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-500 | 1. Imoduli ye-IGBT yezimboni, amandla aphezulu angavulelekile, ukushisela okulula kwe-arc |
| Ipharamitha | ZX7-500 |
| Amandla Okufaka | 380V |
| I-Input Rated Current | 12.5KVA |
| Amandla Angenawo Umthwalo | 70V-80V |
| I-Output No-Load Voltage | 20V-29.6V |
| Ububanzi Bokudlulisela Kwamanje Kwesiphumo | 40A-360A |
| Isigaba Sokuvikela | F |
| Isilinganiso Se-IP | IP21S |
| Rated Duty Cycle | 60% |
| Isisindo | 19.3KG |
| Usayizi | 525*265*475mm |
| Usayizi Wokubeka Ongasetshenziswa | Φ2.5 – Φ5.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Okuthwalekayo ✅I-Air-Cooled ✅Izigaba Ezi-3 ✅Isiphumo se-DC ✅Ukulawulwa Kwezimoto |
- I-Cable Yokufaka Amandla: 6mm²
- Ukucaciswa Sekhebula Lesiphumo: 35mm²
- I-Power Distribution Switch: 60A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kufanele uxhumeke kahle umgqa womhlaba kanye ne-cable yokufaka amandla ngaphambi kokusebenzisa


