| Product Model | Igama Lemishini Yokuwelding | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-418G | Pulse MMA Welding Machine | IGBT tube eyodwa, umklamo wesekethe omkhulu, uphephile futhi othembekile; i-dual-voltage 220V/380V iyahambisana |
| Product Model | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-418G | 1. IGBT single tube multi-board design, small body with huge power 2. I-voltage evamile iyahambisana: 220V i-single-phase, 380V i-single-phase, 380V i-three-phase 3. Multiple protections: over-heat, over-current, over-voltage, under-voltage 4. Umfanekiso ophelele wefan ye-high-speed yokwandisa ukushisa 5. Stable welding current, high efficiency, deep penetration 6. Ukumelana namagagasi aqinile, i-slag yokuwelding eluhlaza ekhanyayo, kuthuthukiswe ukusebenza kahle komsebenzi 7. One-key start preheat display, working hour display 8. Usayizi ophakathi, ofanele ukuwelding okusheshayo nokuphakeme |
| Parameter | ZX7-418G |
| Input Power Voltage | 220V 380V |
| Input Rated Current | 6.4KVA |
| I-Voltage Engal yük | 70V-80V |
| Output No-Load Voltage | 20V-28.4V |
| Ibanga Lokuphuma Kwamanje | 20A-210A |
| Insulation Grade | F |
| Ingress Protection Rating | IP21S |
| Rated Duty Cycle | 60% |
| Isisindo | 4.75KG |
| Dimensions | 300*162*235mm |
| Applicable Electrode Size | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Other Functions | ✅ Portable ✅Air-Cooled ✅3 Iphasi ✅DC Output ✅Temperature Control |
- Input Power Cable: 4mm²
- I-Specification yeCable Yokuphuma: 25-35mm²
- Power Distribution Switch: 40A
- Izinga Lokushisa Lendawo: -10℃ ~ +40℃
- Usage Notice: Must connect ground wire and power cable correctly before use






