| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lemishini Yokuhlanganisa | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-400KT | Inverter DC MMA Welding Machine | IGBT ithube elilodwa, umklamo wesekethe eyinhloko, uphephile futhi ethembekile; ivolthi evamile iyahambisana |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-400KT | 1. I-IGBT single tube, umklamo wesekethe eyinhloko, ephephile futhi ethembekile 2. Ukulungiswa kokuhlanganisa okukhona kanye ne-arc force current ngokwehlukana 3. Ukuvikelwa okuningi: ukushisa kakhulu, ukuhamba okungaphezulu, ukuhamba kwevolthi, ukuhamba okuphansi 4. I-casing yensimbi eyandisiwe, eqinile ezindaweni zokusebenza ezinzima |
| Parameter | ZX7-400KT |
| I-Input Power Voltage | 380V |
| Ikhono Lokufaka Elilinganisiwe | 7.5KVA |
| I-Voltage Engal load | 70V-80V |
| I-Output No-Load Voltage | 20V-29.6V |
| Uhlanga Lokuphuma | 20A-240A |
| I-Insulation Grade | F |
| IP Rating | IP21S |
| Rated Duty Cycle | 60% |
| Isisindo | 8.8KG |
| Usayizi | 403*215*399mm |
| Usayizi We-Electrode Ofanele | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Portable ✅I-Air-Cooled ✅3 Iphasi ✅DC Output ✅Ukulawulwa KweTemperatsheni |
- Ikhebuli Yezinga Lokufaka: 4mm²
- Uhlobo Lwecable Lokuphuma: 25-35mm²
- I-Switch Yokwabelana Ngamandla: 40A
- Izinga Lokushisa Elijwayelekile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhumanise intambo yomhlaba kanye nekhebuli yamandla kahle ngaphambi kokusebenzisa



