| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushisela | Iphuzu Elikhulu Lokudayisa |
| ZX7-400GT | Umshini Wokushisela we-Pulse MMA | I-IGBT iyidivayisi eyodwa, umklamo wesifunda esiyinhloko, ophephile futhi onokwethenjelwa |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-400GT | 1. Umklamo webhodi eliningi le-IGBT, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, isikhathi samanje eseqile, amandla kagesi ngokweqile, amandla kagesi aphansi 3. Ifeni yesivinini esikhulu egcwele umhubhe ukuze kuthuthukiswe ukudluliswa kokushisa 4. Isikhathi samanje sokushisela esizinzile, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 5. Ukumelana namandla omkhosi, isikopelo esiluhlaza okukhanyayo, ukuthuthukiswa kokusebenza kahle 6. Isibonisi sokushisa sangaphambi kokushisa ngokhiye owodwa, isibonisi samahora okusebenza 7. Usayizi ohlangene, ofanele ukwelashwa komakhalekhukhwini kanye nasezindaweni eziphakeme |
| Ipharamitha | ZX7-400GT |
| Amandla kagesi okokufaka | 380V |
| Isilinganiso Samandla Okufaka | 7.4KVA |
| Amandla kagesi angasebenzi | 70V-80V |
| Ivoltejini Yomthwalo Ongenawo Ukuphuma | 20V-29.6V |
| Ububanzi besikhathi samanje esiphuma ngaso | 20A-240A |
| Isigaba Sokuvikela | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Ukungena | IP21S |
| Isilinganiso Sesikhathi Somsebenzi | 60% |
| Isisindo | 7.7KG |
| Ubukhulu | 425*220*312mm |
| Usayizi we-Electrode Ongasetshenziswa | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Okuthwalekayo ✅I-Air-Cooled ✅Izikhathi Ezi-3 ✅Ukuphuma kwe-DC ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okufaka: 4mm²
- Ukucaciswa kwekhebula eliphuma ngalo: 25-35mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume ucingo lomhlaba nekhebula lamandla kahle ngaphambi kokusebenzisa




