| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lemishini Yokuhlanganisa | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-400G | Pulse MMA Welding Machine | IGBT tube eyodwa, umklamo wesekethe omkhulu, uphephile futhi othembekile; i-voltage ephindwe kabili engu-220V/380V iyahambisana |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-400G | 1. I-IGBT tube eyodwa i-multi-board design, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. I-voltage ejwayelekile iyahambisana: 220V i-phase eyodwa, 380V i-phase eyodwa, 380V i-phase ezintathu 3. Ukuvikela okuningi: ukushisa kakhulu, ukuhamba okukhulu, ukuhamba okukhulu, ukuhamba okuphansi 4. Umfanekiso ophelele wefan ye-high-speed yokwandisa ukushisa 5. Ukushisa okuhle, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 6. Ukuvimbela okuqinile kwe-arc, i-welding slag eluhlaza ekhanyayo, kuthuthukiswe ukusebenza kahle komsebenzi 7. Ukuqala okukodwa kokushisa ku-display, ukuboniswa kwezinsuku zokusebenza 8. Usayizi ophakathi, ofanele ukuhlinzeka ngogesi nokuhlanganisa phezulu |
| Parameter | ZX7-400G |
| I-Input Power Voltage | 220V 380V |
| I-Input Rated Current | 7.4KVA |
| I-Voltage Engal load | 70V-80V |
| I-Output No-Load Voltage | 20V-29.6V |
| Ibanga Lokuphuma Kwenkanyiso | 20A-240A |
| Igradi yokufaka | F |
| Isilinganiso sokuvikela ukungena | IP21S |
| Isilinganiso se-Duty Cycle | 60% |
| Isisindo | 8.1KG |
| Usayizi | 425*220*312mm |
| Usayizi we-Electrode ofanele | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Portable ✅I-Air-Cooled ✅3 Iphasi ✅DC Output ✅Ukulawulwa KweTemperat |
- Ikhebuli Yezinga Lokufaka: 4mm²
- Uhlaka Lwecable Lokuphuma: 25-35mm²
- I-Switch Yokwabelana NgeMandla: 40A
- Izinga Lokushisa Lemvelo: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusetshenziswa: Kufanele uxhumanise intambo yomhlaba kanye nekhebuli yamandla kahle ngaphambi kokusebenzisa




