| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushisela | Iphuzu Lokuthengisa Elibalulekile |
| ZX7-318K | Inverter DC MMA Welding Machine | I-IGBT tube eyodwa, umklamo wesifunda esiyinhloko, ophephile futhi onokwethenjelwa; uhambisana ne-220V/380V yamandla aphindwe kabili |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-318K | 1. Umklamo we-IGBT single tube multi-board, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. I-voltage ye-universal iyasebenzisana: 220V single-phase, 380V single-phase, 380V three-phase 3. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukweqisa ugesi, ukweqisa amandla, amandla aphansi 4. Ifeni ye-high-speed egcwele i-duct yokuthuthukisa ukudluliswa kokushisa 5. Ugesi wokushisela ozinzile, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 6. Usayizi ohlangene, ofanele ukushisela okuhambayo nasezingeni eliphezulu |
| Ipharamitha | ZX7-318K |
| I-voltage Yamandla Okufaka | 220V 380V |
| Ugesi Ongenawo Umthwalo Okulinganiselwe | 5.5KVA |
| Amandla Angenamthwalo | 70V-80V |
| Ivoltejini Yomthwalo Ongenawo Umthwalo | 20V-27.2V |
| Ububanzi Besikhathi Samanje Sokuphuma | 20A-180A |
| Isigaba Sokuvikela | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Ukungena | IP21S |
| Isikhathi Somsebenzi Esilinganiselwe | 60% |
| Isisindo | 5.1KG |
| Ubukhulu | 307*157*265mm |
| Usayizi Wokuhlanganisa Okusebenzayo | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Ephathekayo ✅Kupholisa Umoya ✅Izigaba Ezi-3 ✅I-DC Output ✅Ulawuli Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okufaka: 4mm²
- Ukucaciswa Kwentambo Yokuphuma: 16-25mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga Lokushisa Elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume intambo yomhlaba nekhebula lamandla ngendlela efanele ngaphambi kokusebenzisa


