| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lemishini Yokuhlanganisa | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-318G | Pulse MMA Welding Machine | IGBT ithube elilodwa, umklamo wesekethe omkhulu, uphephile futhi othembekile; i-dual-voltage 220V/380V iyahambisana |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-318G | 1. I-IGBT single tube multi-board design, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. I-voltage evamile iyahambisana: 220V i-single-phase, 380V i-single-phase, 380V i-three-phase 3. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukudlula ugesi, ukudlula amandla, ukushoda kwamandla 4. Umfanekiso ophelele we-fan esheshayo ukuze kuthuthukiswe ukushisa 5. Ugesi wokushisela ozinzile, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 6. Ukumelana namagagasi aqinile, i-welding slag eluhlaza ekhanyayo, kuthuthukiswe ukusebenza kahle komsebenzi 7. Isikrini sokuqala sokushisa esinokhiye owodwa, isikrini samahora okusebenza 8. Usayizi ophakathi, ofanele ukuhamba nokuhlanganisa phezulu |
| Ipharamitha | ZX7-318G |
| Amandla Okufaka Ugesi | 220V 380V |
| Ugesi Ongenawo Owamukelwe | 5.5KVA |
| I-Voltage Engal yük | 70V-80V |
| Ugesi Wokuphuma Ongenawo Umthwalo | 20V-27.2V |
| Ibanga Lokukhishwa Kwenkanyiso | 20A-180A |
| Isigaba Sokuvikela Ugesi | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Ukungena | IP21S |
| Isilinganiso Somsebenzi | 60% |
| Isisindo | 4.7KG |
| Ubukhulu | 300*162*235mm |
| Usayizi Womhlanganisi Okufanele Usetshenziswe | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Iphathekayo ✅Ipholisi Lomoya ✅3 Iphasi ✅Ukuphuma Kwe-DC ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okufaka: 4mm²
- I-Specification ye-Cable Yokukhishwa: 16-25mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga Lokushisa Lendawo: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume ucingo lomhlaba nekhebula lamandla ngendlela efanele ngaphambi kokusebenzisa






