| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lemishini Yokuhlanganisa | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-315K | Inverter DC MMA Welding Machine | I-IGBT tube eyodwa, ukwakhiwa komjikelezo omkhulu, kuphephile futhi kuqinisekisiwe; kuhlangene ne-voltage evamile |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-315K | 1. I-IGBT single tube, umklamo omkhulu, uphephile futhi uqinisekile 2. I-voltage evamile ehambisanayo: 220V single-phase, 380V single-phase, 380V three-phase 3. I-welding current ne-arc force current kumele zilungiswe ngokwehlukana 4. Ukuvikelwa okuningi: ukushisa kakhulu, ukuhamba okukhulu, ukuhamba okukhulu, ukuhamba okuphansi 5. I-casing yensimbi eyandisiwe, eqinile ezindaweni zokusebenza ezinzima |
| Parameter | ZX7-315K |
| I-Input Power Voltage | 220V 380V |
| I-Input Rated Current | 6.8KVA |
| I-Voltage Engal load | 70V-80V |
| I-Output No-Load Voltage | 20V-28.8V |
| Uhlanga Lokuphuma | 20A-220A |
| I-Insulation Grade | F |
| IP Rating | IP21S |
| I-Cycle Yokusebenza Ehlonishwayo | 60% |
| Isisindo | 8.8KG |
| Usayizi | 403*215*399mm |
| Usayizi We-Electrode Ofanele | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Iphothali ✅I-Air-Cooled ✅3 Iphasi ✅DC Output ✅Ukulawulwa KweTemperatsheni |
- Ikhebula Lamandla Lokufaka: 4mm²
- Uhlaka Lwecable Lokuphuma: 25-35mm²
- I-Power Distribution Switch: 40A
- Izinga Lokushisa Elijwayelekile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusetshenziswa: Kumele uxhumeke kahle umgqa womhlaba kanye nekhebula lamandla ngaphambi kokusebenzisa



