| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lemishini Yokuwelding | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-315G | Pulse MMA Welding Machine | IGBT tube eyodwa, umklamo wesekethe omkhulu, uphephile futhi othembekile; i-voltage emibili 220V/380V iyahambisana |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-315G | 1. I-IGBT single tube multi-board design, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. I-voltage evamile iyahambisana: 220V i-phase eyodwa, 380V i-phase eyodwa, 380V i-phase ezintathu 3. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukweqisa ugesi, ukweqisa amandla, amandla aphansi 4. Umfanekiso ophelele ophakeme wefan, uthuthukisa ukushisa 5. Ugesi wokushisela ozinzile, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 6. Ukumelana namagagasi aqinile, i-welding slag eluhlaza ekhanyayo, kuthuthukiswe ukusebenza kahle komsebenzi 7. Isiqalo esisodwa sokushisa kuqala, isibonisi samahora okusebenza 8. Usayizi ophakathi, ofanele ukuwelding okusheshayo nokuphakeme |
| Parameter | ZX7-315G |
| I-Input Power Voltage | 220V 380V |
| Isilinganiso Samandla Okufaka | 6.8KVA |
| I-Voltage Engal load | 70V-80V |
| I-Output No-Load Voltage | 20V-29.6V |
| Ibanga Lokuphuma Kwamanje | 20A-220A |
| Isigaba Sokuvikela Ugesi | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Ukungena | IP21S |
| Isilinganiso Sesikhathi Sokusebenza | 60% |
| Isisindo | 7.8KG |
| Ubukhulu | 425*220*312mm |
| Usayizi we-Electrode Esisebenzayo | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Portable ✅I-Air-Cooled ✅3 Iphasi ✅I-DC Output ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okufaka: 4mm²
- Uhlaka Lwecable Lokuphuma: 25-35mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga Lokushisa Lemvelo: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume ucingo lomhlaba nekhebula lamandla ngendlela efanele ngaphambi kokusebenzisa





