| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokuhlanganisa | Iphuzu Elibalulekile Lokuthengisa |
| ZX7-315G-MINI | Umshini Wokuhlanganisa Wokushaywa Kwemithambo Ngokushaywa Kwemithambo | I-IGBT iyidivayisi eyodwa, umklamo wesifunda esiyinhloko, ophephile futhi onokwethenjelwa; uhlelo olunamandla amabili i-220V/380V oluhambisanayo |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-315G-MINI | 1. I-IGBT design enezinhlobonhlobo zamabhodi, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. Ukuhambisana kwamandla kagesi okujwayelekile: 220V eyodwa, 380V eyodwa, 380V kathathu 3. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukweqisa ugesi, ukweqisa amandla, ukwehlisa amandla 4. Ifeni esheshayo egcwele umhubhe ukuze kuthuthukiswe ukudlulisa ukushisa 5. Ugesi wokushisela ozinzile, ukusebenza kahle kakhulu, ukungena okujulile 6. Ukumelana nomlilo okuqinile, isikali esiluhlaza okotshani esikhanyayo, ukuthuthukisa ukusebenza kahle komsebenzi 7. Isikrini sokuqala sokushisa esinokhiye owodwa, isikrini samahora okusebenza 8. Usayizi ohlanganisiwe, ofanele ukuhlanganisa okuhambayo nasezindaweni eziphakeme |
| Ipharamitha | ZX7-315G-MINI |
| Voltage Yamandla Okufakwayo | 220V 380V |
| Ugesi Ongena Kuwo Ngokulinganiselwe | 4.9KVA |
| Amandla angaphandle komthwalo | 70V-80V |
| Ukuphuma Kwamandla Angenamthwalo | 20V-26.4V |
| Ububanzi besikhathi samanje esiphuma ngaso | 20A-160A |
| Isigaba Sokuvikela | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Okungena | IP21S |
| Isilinganiso Somsebenzi Esilinganiselwe | 60% |
| Isisindo | 4.2KG |
| Ubukhulu | 300*162*235mm |
| Usayizi Wombane Osebenzayo | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Ezinye Izici | ✅ Okuhambayo ✅Umoya Opholile ✅Izigaba Ezintathu ✅Okuphumayo kwe-DC ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Intambo Yamandla Okufakwayo: 2.5mm²
- Ukucaciswa kwekhebula lokuphuma: 16-25mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume intambo yomhlaba kanye nentambo yamandla kahle ngaphambi kokusebenzisa





