| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lemishini Yokuhlanganisa | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-255L | I-Inverter DC MMA Welding Machine | IGBT ithube elilodwa, ukwakhiwa komjikelezo omkhulu, kuphephile futhi kuqinisekisiwe; i-voltage ephindwe kabili 220V/380V iyahambisana |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-255L | 1. I-IGBT single tube multi-board design, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. I-voltage evamile iyahambisana: 220V single-phase, 380V single-phase, 380V three-phase 3. Ukuvikela okuningi: ukushisa kakhulu, ukuhamba okungaphezulu, ukuhamba okungaphezulu, ukuhamba okuphansi 4. Umfanekiso ophakeme wefan, ukuze uthuthukise ukuhamba komoya 5. Umjikelezo wokuhlanganisa ozinzile, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 6. Usayizi ophakathi, ofanele ukuhlanganisa okusheshayo nokuphakeme |
| Parameter | ZX7-255L |
| I-Input Power Voltage | 220V 380V |
| I-Input Rated Current | 4.5KVA |
| I-Voltage Engaloadi | 70V-80V |
| I-Output No-Load Voltage | 20V-25.6V |
| Ibanga Lokuphuma Kwamanje | 20A-140A |
| I-Gradi Yokuhlukanisa | F |
| I-Rating Yokuvikela Ukungena | IP21S |
| Rated Duty Cycle | 60% |
| Isisindo | 3.2KG |
| Usayizi | 230*155*217mm |
| Usayizi We-Electrode Ofanele | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Ezinye Izici | ✅ Portable ✅Ipholile Umoya ✅I-3 Phase ✅I-DC Output ✅Ukulawulwa Kwezimbiwa |
- I-Cable Yokufaka Amandla: 2.5mm²
- Ukucaciswa Kwecable Yokuphuma: 16-25mm²
- I-Switch Yokwabiwa Kwamandla: 40A
- Izinga Lokushisa Lendawo: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusetshenziswa: Kumele uxhumanise intambo yomhlaba kanye ne-cable yamandla kahle ngaphambi kokusebenzisa


