| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushisela | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| ZX7-255G | Pulse MMA Welding Machine | I-IGBT iyithubhu eyodwa, umklamo wesifunda esiyinhloko, ophephile futhi onokwethenjelwa; i-dual-voltage 220V/380V iyasebenzisana |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| ZX7-255G | 1. I-IGBT design ye-single tube multi-board, umzimba omncane onamandla amakhulu 2. I-voltage yomhlaba wonke iyasebenzisana: 220V single-phase, 380V single-phase, 380V three-phase 3. Izivikelo eziningi: ukushisa ngokweqile, ukudlula ugesi, ukudlula amandla, ukushoda kwamandla 4. Ifeni yesivinini esikhulu esigcwele-duct ukuze kuthuthukiswe ukudlulisa ukushisa 5. Ugesi wokushisela ozinzile, ukusebenza kahle okuphezulu, ukungena okujulile 6. Ukumelana namandla omkhosi, isikali esiluhlaza okukhanyayo sokushisela, ukuthuthukisa ukusebenza kahle komsebenzi 7. Isikrini sokushisa sangaphambili ngokhiye owodwa, isikrini samahora okusebenza 8. Usayizi ohlangene, ulungele ukushisela okuhambayo nasezindaweni eziphakeme |
| Ipharamitha | ZX7-255G |
| Voltage Yamandla Okufakwayo | 220V 380V |
| Ugesi Ongena Ngaphakathi Okulinganisiwe | 4.5KVA |
| Amandla Angenawo Umthwalo | 70V-80V |
| Voltage Yamandla Okungaphumiyo Ngaphandle Komthwalo | 20V-25.6V |
| Ububanzi Besikhathi Samanje Sokuphuma | 20A-140A |
| Isigaba Sokuvikela Ugesi | F |
| Isilinganiso Sokuvikela Okungena | IP21S |
| Isilinganiso Somsebenzi | 60% |
| Isisindo | 3.45KG |
| Ubukhulu | 245*162*355mm |
| Usayizi Womhloli Osebenzayo | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Ezinye Izici | ✅ Ephathekayo ✅Kuhlanganiswe Ngomoya ✅3 Phase ✅Okuphumayo kwe-DC ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Intambo Yamandla Okufakwayo: 2.5mm²
- Imininingwane Yekhebula Lokuphuma: 16-25mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 40A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume intambo yomhlaba kanye nentambo yamandla ngendlela efanele ngaphambi kokuyisebenzisa





