| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushisela | Iphuzu Elikhulu Lokuthengisa |
| NBC-630R | Ushisela Ngomshini Womoya Oguquguqukayo (Soft-Switch MMA Welding Machine) | Ubuchwepheshe be-IGBT module soft-switch, obunemisebenzi eminingi; bufanele ukushisela okunzima ezimbonini ezakhiwa ngensimbi, imikhumbi, njll. |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| NBC-630R | 1. Imoduli ye-IGBT ye-soft-switch, i-voltage ephezulu ye-open-circuit, ukushisela okulula 2. Ifeni ye-high-speed egcwele i-duct ukuze kuthuthukiswe ukudiliza ukushisa 3. Ukugeleza komswele okuguquguqukayo kanye nokugeleza komfutho womnswele ngokwehlukana 4. Ikepisi lensimbi eliqinile, elihlala njalo ezindaweni zokusebenza eziyinselele 5. Isekela ukushisela okuqondile, okuyisicaba, okuyisikhala, nokushisela okungaphezulu, inamandla okushisela aphelele 6. Umhubhe womoya osheshayo, ukusebenza isikhathi eside ngaphandle kokushisa ngokweqile, kufanele ukushisela kwezimboni okunamandla aphezulu 7. Ikepisi lensimbi eliqinisiwe, elihlala njalo ezindaweni zokusebenza ezinzima |
| Ipharamitha | NBC-630R |
| I-Voltage Yamandla Okufaka | 380V |
| Ukunakekela Okufaka Okulinganiselwe | 34.6KVA |
| Amandla Angenamthwalo | 70V-80V |
| I-Voltage Yokukhipha Engalayishwe | 17V-50V |
| Uhla Lokudlulisela Okwamanje | 60A-630A |
| Isigaba Sokuvikela, Isilinganiso se-IP | F |
| Isilinganiso se-IP | IP21S |
| Isikhathi Sokusebenza Esilinganiselwe | 60% |
| Isisindo | 41KG |
| Ubukhulu | 630*316*620mm |
| Usayizi Wombane Okusebenzisekayo | Φ2.5 – Φ5.0 |
Uhla Lwentambo Yokushisela | Φ0.8 – Φ1.6 |
| Ezinye Izici | ✅ Okuthwalekayo ✅Kupholisa Ngomoya ✅Izigaba Ezintathu ✅Okuphumayo kwe-DC ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okufaka: 6mm²
- Ukucaciswa Kwentambo Yokudlulisela: 50mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 60A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume intambo yomhlaba nekhebula lamandla kahle ngaphambi kokusebenzisa
- Umshini owodwa ungakwenza imisebenzi yokushisela eminingi, ofanele ukushisela izinto ezahlukene
- Ukushisela Okumile, Okuyisicaba, Okuyisikwele, Okungaphezulu




