| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushesha | Iphuzu Elibalulekile Lokuthengisa |
| NBC-500R | Ushiselo Lwe-MMA Olusebenzisa i-Soft-Switch | I-IGBT module soft-switch technology, i-multi-functional; ilungele ukushisela okunzima kwezimboni ezakhiweni zensimbi, ezindaweni zemikhumbi, njll. |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| NBC-500R | 1. Imoduli ye-IGBT ye-soft-switch, i-voltage ephezulu ye-open-circuit, ukushaya komugqa okulula 2. Ifeni ye-high-speed egcwele i-duct ukuze kuthuthukiswe ukudiliza ukushisa 3. Ukugeleza kukagesi wokushisela okuhlengahlengiswayo kanye nokugeleza kukagesi wokushisela okuhlengahlengiswayo ngokwehlukile 4. Ikepisi lensimbi eliqinile, elihlala njalo ezindaweni zokusebenza eziyinselele 5. Isekela ukushisela okuqondile, okuyisicaba, okuyisigaba, okungaphezulu, ngokukwazi ukushisela kuzo zonke izinhlangothi 6. Umhubhe womoya osheshayo, ukusebenza isikhathi eside ngaphandle kokushisa ngokweqile, kulungele ukushisela kwezimboni ezinesidingo esikhulu 7. Ikepisi lensimbi eliqinisiwe, elihlala njalo ezindaweni zokusebenza eziyinqaba |
| Ipharamitha | NBC-500R |
| I-Voltage Yamandla Okokufaka | 380V |
| Ukunqamuka Kwamanje Okulinganisiwe Kokuphakelayo | 24.4KVA |
| Amandla Angenawo Umthwalo | 70V-80V |
| I-Voltage Yokukhipha Engenawo Umthwalo | 17V-50V |
| Uhla Lokukhipha Ugesi | 60A-500A |
| Isigaba Sokuvikela, Isilinganiso se-IP | F |
| Isilinganiso se-IP | IP21S |
| Isikhathi Sokusebenza Esilinganisiwe | 60% |
| Isisindo | 40.2KG |
| Ubukhulu | 630*316*620mm |
| Usayizi Wombane Okusebenzayo | Φ2.5 – Φ5.0 |
Uhla Lwentambo Yokushisela | Φ0.8 – Φ1.6 |
| Ezinye Izici | ✅ Ephathekayo ✅Kupholisa Ngomoya ✅Izigaba Ezi-3 ✅Okuphumayo kwe-DC ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Ikhebula Lamandla Okokufaka: 6mm²
- Ukucaciswa Kwentambo Yokukhipha: 50mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 60A
- Izinga Lokushisa Elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume ucingo lomhlaba nekhebula lamandla kahle ngaphambi kokusebenzisa
- Umshini owodwa ungakwazi ukwenza imisebenzi eminingi yokushisela, ofanele ukushisela izinto ezahlukene
- Ukushisela Okumile, Okuyisicaba, Okwe-Fillet, Okwe-Overhead




