| Imodeli Yomkhiqizo | Igama Lomshini Wokushisela | Iphuzu Elibalulekile Lokudayisa |
| NBC-315G | Digital LCD Display MIG/MAG Welding Machine | I-IGBT tube enamandla aphezulu okushaya i-arc; Isikrini esikhulu esicacile, ukushintsha okuningi kwemisebenzi |
| Imodeli Yomkhiqizo | Izici Zobuchwepheshe |
| NBC-315G | 1. IGBT i-single tube, amandla aphezulu okushaya i-arc, izinga eliphezulu lokuphumelela 2. Isikrini esikhulu se-LCD esinencazelo ephezulu, ukushintsha okukhululekile kwemisebenzi eminingi yokushisela 3. Ukuphakelwa kwamandla okuphezulu komshini wokudlulisa ucingo, ukudluliswa kocingo okubushelelezi nokuzinzile 4. I-reactor yesihlungi, i-arc ezinzile, i-spatter ephansi, umbhalo wokushisela obushelelezi 5. Ikhava yensimbi eqinisiwe, eqinile ezindaweni zokusebenza ezinzima |
| Ipharamitha | NBC-315G |
| Amandla Okufaka Ugesi | 220V 380V |
| Isilinganiso Samandla Okufaka | 10.5KVA |
| Amandla Angenawo Umthwalo | 70V-80V |
| Amandla Okukhipha Angenawo Umthwalo | 14V-32V |
| Ububanzi Bokudonsa Okukhishiwe | 40A-270A |
| Isigaba Sokuvikela, Isilinganiso se-IP | F |
| Isilinganiso se-IP | IP21S |
| Isikhathi Somsebenzi Esilinganiselwe | 60% |
| Isisindo | 15.8KG |
| Ubukhulu | 500*251*460mm |
| Usayizi Wombane Osebenzayo | Φ2.5 – Φ4.0 |
Ububanzi Bentambo Yokushisela | Φ0.8 – Φ1.0 |
| Ezinye Izici | ✅ Ephathekayo ✅Kuhlanganiswe Ngomoya ✅3 Phase ✅DC Output ✅Ukulawulwa Kwezinga Lokushisa |
- Intambo Yamandla Okufaka: 4mm²
- Ukucaciswa Kwentambo Yokushisela: 25-35mm²
- Isishintshi Sokuhambisa Amandla: 60A
- Izinga lokushisa elizungezile: -10℃ ~ +40℃
- Isaziso Sokusebenzisa: Kumele uxhume intambo yomhlaba kanye nentambo yamandla ngendlela efanele ngaphambi kokusebenzisa
