| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| ZX7-630(2) | Yumshoq kalitli ikki modulli invertorli DC MMA / Karbonli arkli payvandlash mashinasi | Yumshoq kalitli IGBT moduli, yuqori ochiq-davr kuchlanishi, oson yoy urishi; MMA va uglerod yoyi o'yish uchun qo'shaloq foydalanish |
| Mahsulot modeli | Texnik xususiyatlar |
| ZX7-630(2) | 1. Yumshoq kalitli IGBT moduli, yuqori ochiq-qisqa kuchlanish, oson ark urish |
| Parametr | ZX7-630(2) |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 380V |
| Kirish baholangan oqimi | 35KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqishning bo'sh ishlovchi kuchlanishi | 20V-44V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 60A-600A |
| Izolyatsiya darajasi, IP reytingi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Baholangan ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 35.5KG |
| O'lchamlari | 630*316*620mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ5.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Haroratni nazorat qilish |
- Kirish quvvat kabeli: 6mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 50mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 60A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yer simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak
- Bir mashina bir nechta payvandlash operatsiyalarini bajarishi mumkin, turli materiallarni payvandlash uchun mos keladi

