| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| ZX7-400KT | Inverter DC MMA payvandlash mashinasi | IGBT yagona trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; universal kuchlanishga mos |
| Mahsulot modeli | Texnik xususiyatlar |
| ZX7-400KT | 1. IGBT bitta trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli 2. Payvandlash oqimi va yoy kuchi oqimini alohida sozlash mumkin 3. Bir nechta himoyalar: haddan tashqari qizib ketish, haddan tashqari oqim, haddan tashqari kuchlanish, past kuchlanish 4. Qalinlashtirilgan metall korpus, qattiq ish sharoitlari uchun bardoshli |
| Parametr | ZX7-400KT |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 380V |
| Kirish nominal oqimi | 7.5KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish kuchlanishi (bo'sh ish rejimida) | 20V-29.6V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 20A-240A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 8.8KG |
| O'lchamlari | 403*215*399mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Haroratni nazorat qilish |
- Kirish quvvat kabeli: 4mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 25-35mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 40A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha ko'rsatma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak



