| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| ZX7-400K | Inverter DC MMA Payvandlash Mashinasi | IGBT bitta trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; ikki voltli 220V/380V mos |
| Mahsulot modeli | Texnik xususiyatlar |
| ZX7-400K | 1. IGBT yagona trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli |
| Parametr | ZX7-400K |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 220V 380V |
| Kirish nominal oqimi | 7.5KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish kuchlanishi yuklanmagan holatda | 20V-29.6V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 20A-240A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| Kirish himoyasi reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 8.9KG |
| O'lchamlari | 403*215*399mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Faz ✅DC Chiqish ✅Haroratni nazorat qilish |
- Kirish quvvat kabeli: 4mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 25-35mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 40A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha eslatma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak


