| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| ZX7-400H/400HT/400K | Inverter DC MMA Payvandlash Mashinasi | IGBT yagona trubkasi, asosiy elektron sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; ikki voltli 220V/380V mos |
| Mahsulot modeli | Texnik Xususiyatlar |
| ZX7-400H/400HT/400K | 1. IGBT yagona trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli |
| Parametr | ZX7-400H / ZX7-400HT |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 220V 380V |
| Kirish reytingli tok | 9KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish kuchlanishi yuklanmaganda | 22V-31.2V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 20A-280A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| Himoya darajasi | IP21S |
| Reytingli ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 12KG |
| O'lchamlari | 455*225*355mm |
| Amaldagi elektrod hajmi | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Boshqa funktsiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Haroratni nazorat qilish |
- Kirish quvvat kabeli: 4mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 35mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 60A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak


