| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| ZX7-400GT | Impulsli MMA payvandlash mashinasi | IGBT yagona trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli |
| Mahsulot modeli | Texnik xususiyatlar |
| ZX7-400GT | 1. IGBT yagona trubkali ko'p plitali dizayn, katta quvvatga ega kichik korpus 2. Ko'p himoyalar: haddan tashqari qizib ketish, haddan tashqari oqim, haddan tashqari kuchlanish, past kuchlanish 3. Yuqori tezlikdagi to'liq kanalli ventilyator issiqlikni yaxshiroq tarqatish uchun 4. Barqaror payvandlash oqimi, yuqori samaradorlik, chuqur penetratsiya 5. Kuchli yoyga chidamlilik, yorqin yashil payvandlash shlaki, ish samaradorligini oshiradi 6. Bir tugmachali ishga tushirish oldindan isitish displeyi, ish soatlari displeyi 7. ixcham o'lcham, mobil va baland tog'larda payvandlash uchun mos |
| Parametr | ZX7-400GT |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 380V |
| Kirish baholangan oqimi | 7.4KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish kuchlanishi yuklanmagan holatda | 20V-29.6V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 20A-240A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| Himoya darajasi | IP21S |
| Baholangan ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 7.7KG |
| O'lchamlari | 425*220*312mm |
| Amaldagi elektrod hajmi | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Harorat nazorati |
- Kirish quvvat kabeli: 4mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 25-35mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 40A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak




