| Mahsulot Modeli | Svitser Mashinasi Nomi | Asosiy Sotuv Nuqtasi |
| ZX7-400 | Dual-Module Inverter DC MMA Welding Machine | Sanoat IGBT moduli, yuqori ochiq aylanish kuchi, oson arc urish; Issiqlikni samarali tarqatish uchun har tomonlama yuqori tezlikdagi fan |
| Mahsulot Modeli | Texnik Xususiyatlar |
| ZX7-400 | 1. Sanoat IGBT moduli, yuqori ochiq aylanish kuchi, oson arc urish 2. Issiqlikni samarali tarqatish uchun to'liq tezlikdagi yuqori quvvatli fan 3. Svitser tokini va arc kuchini alohida sozlash 4. Bir nechta himoyalar: ortiqcha tok, ortiqcha issiqlik, ortiqcha kuchlanish, past kuchlanish, VRD 5. Qalin metall korpus, qiyin ish sharoitlari uchun bardoshli |
| Parametr | ZX7-400 |
| Kirish Quvvati Kuchlanishi | 380V |
| Kirish Nominal Oqimi | 10.5KVA |
| Yuklanmagan Kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish No-Load Kuchlanishi | 22V-32V |
| Chiqish Oqimi Oralig'i | 40A-320A |
| Izolyatsiya Class | F |
| IP Rating | IP21S |
| Nominal Ish Rejimi | 60% |
| Og'irligi | 17.3KG |
| O'lchamlari | 500*251*460mm |
| Amaldagi Elektrodda Hajmi | Φ2.5 – Φ5.0 |
| Boshqa Funksiyalar | ✅ Portativ ✅Havo Sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC Output ✅Temperatura Nazorati |
- Kirish Quvvat Kabeli: 6mm²
- Chiqish Kabeli Spetsifikatsiyasi: 35mm²
- Quvvat Taqsimlash Kaliti: 60A
- Atrof-muhit Harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish Bo'yicha Taqdimot: Ishlatishdan oldin yer simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak
