| Mahsulot modeli | Payvandlash Mashinasi Nomi | Asosiy Sotuv Nuqtasi |
| ZX7-318K | Inverter DC MMA Payvandlash Mashinasi | IGBT bitta trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; ikki voltli 220V/380V mos |
| Mahsulot modeli | Texnik Xususiyatlar |
| ZX7-318K | 1. IGBT yagona naychali ko'p plitali dizayni, kichik korpus katta quvvat bilan 2. Universal kuchlanish mosligi: 220V bir fazali, 380V bir fazali, 380V uch fazali 3. Ko'p himoya: haddan tashqari qizib ketish, haddan tashqari oqim, haddan tashqari kuchlanish, past kuchlanish 4. Issiqlikni yaxshiroq tarqatish uchun to'liq kanal yuqori tezlikli fan 5. Barqaror payvandlash oqimi, yuqori samaradorlik, chuqur penetratsiya 6. Yilni o'lchami, ko'chma va baland tog'larda payvandlash uchun mos |
| Parametr | ZX7-318K |
| Kirish Quvvati Voltaj | 220V 380V |
| Kirish nominal oqimi | 5.5KVA |
| Yuklanmagan Voltaj | 70V-80V |
| Chiqish kuchlanishi (bo'sh ish rejimida) | 20V-27.2V |
| Chiqish Oqimi Oralig'i | 20A-180A |
| Izolyatsiya Darajasi | F |
| Kirish Himoyasi Reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 5.1KG |
| O'lchamlari | 307*157*265mm |
| Amaldagi Elektrodda O'lchami | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Faz ✅DC Chiqish ✅Haroratni nazorat qilish |
- Kirish quvvat kabeli: 4mm²
- Chiqish Kabeli Spetsifikatsiyasi: 16-25mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 40A
- Atrof-muhit Harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak


