| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| ZX7-315K | Inverter DC MMA Payvandlash Mashinasi | IGBT yagona trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; universal kuchlanishga mos |
| Mahsulot modeli | Texnik Xususiyatlar |
| ZX7-315K | 1. IGBT bitta trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli 2. Universal kuchlanish mosligi: 220V bir fazali, 380V bir fazali, 380V uch fazali 3. Payvandlash tokini va yoy kuchlanishini alohida sozlash 4. Ko'p himoyalar: haddan tashqari qizib ketish, haddan tashqari oqim, haddan tashqari kuchlanish, past kuchlanish 5. Qalinlashtirilgan metall korpus, og'ir ish sharoitlari uchun chidamli |
| Parametr | ZX7-315K |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 220V 380V |
| Kirish nominal toki | 6.8KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish kuchlanishi yuklanmagan holatda | 20V-28.8V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 20A-220A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 8.8KG |
| O'lchamlari | 403*215*399mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Haroratni nazorat qilish |
- Kirish quvvat kabeli: 4mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 25-35mm²
- Elektr taqsimlash kaliti: 40A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha eslatma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulang



