| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| ZX7-255L | Inverter DC MMA payvandlash mashinasi | IGBT bitta trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; ikki voltli 220V/380V mos |
| Mahsulot modeli | Texnik xususiyatlar |
| ZX7-255L | 1. IGBT yagona naychali ko'p plitali dizayn, katta quvvatli kichik korpus 2. Universal kuchlanish mosligi: 220V bir fazali, 380V bir fazali, 380V uch fazali 3. Ko'p himoya: haddan tashqari qizib ketish, haddan tashqari oqim, haddan tashqari kuchlanish, past kuchlanish 4. Samarali issiqlik tarqalishi uchun to'liq kanal yuqori tezlikli fan 5. Barqaror payvandlash oqimi, yuqori samaradorlik, chuqur penetratsiya 6. Yilni va balandlikdagi payvandlash uchun mos ixcham o'lcham |
| Parametr | ZX7-255L |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 220V 380V |
| Kirish nominal oqimi | 4.5KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish kuchlanishi (bo'sh ish rejimida) | 20V-25.6V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 20A-140A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| Kirish himoyasi reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 3.2KG |
| O'lchamlari | 230*155*217mm |
| Amaldagi elektrod hajmi | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Boshqa funksiyalar | ✅Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Haroratni nazorat qilish |
- Kirish quvvat kabeli: 2.5mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 16-25mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 40A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak


