| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| ZX7-255G | Impulsli MMA payvandlash mashinasi | IGBT yagona trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; ikki voltli 220V/380V mos keladi |
| Mahsulot modeli | Texnik xususiyatlar |
| ZX7-255G | 1. IGBT bitta trubkali ko'p plitali dizayn, kichik korpus katta quvvat bilan 2. Universal kuchlanish mosligi: 220V bir fazali, 380V bir fazali, 380V uch fazali 3. Ko'p himoyalar: haddan tashqari qizib ketish, haddan tashqari oqim, haddan tashqari kuchlanish, past kuchlanish 4. To'liq kanalli yuqori tezlikli fan issiqlikni yaxshiroq tarqatish uchun 5. Barqaror payvandlash oqimi, yuqori samaradorlik, chuqur penetratsiya 6. Kuchli yoy qarshiligi, yorqin yashil payvandlash shlaki, ish samaradorligini oshiradi 7. Bir tugmali ishga tushirish oldindan isitish displeyi, ish vaqti displeyi 8. Portativ va balandlikda payvandlash uchun mos ixcham o'lcham |
| Parametr | ZX7-255G |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 220V 380V |
| Kirish nominal oqimi | 4.5KVA |
| Bo'sh ishlov berish kuchlanishi | 70V-80V |
| Chiqish yuklanmagan kuchlanishi | 20V-25.6V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 20A-140A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| Kirish himoyasi reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 3.45KG |
| O'lchamlari | 245*162*355mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Boshqa funksiyalar | ✅Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Harorat nazorati |
- Kirish quvvat kabeli: 2.5mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 16-25mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 40A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yer simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak





