| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| NBC-500R | Yumshoq kalitli MMA payvandlash mashinasi | IGBT moduli yumshoq kalit texnologiyasi, ko'p funksiyali; po'lat konstruksiya, kema qurish zavodlari va boshqalar kabi og'ir sanoat payvandlashlari uchun mos. |
| Mahsulot modeli | Texnik Xususiyatlar |
| NBC-500R | 1. Yumshoq kalitli IGBT moduli, yuqori ochiq-sirk kuchlanishi, yoyni osongina urish 2. Issiqlikni samarali chiqarish uchun to'liq kanalli yuqori tezlikli fan 3. Payvandlash oqimi va yoy kuchi oqimini alohida sozlash 4. Qalinlashtirilgan metall korpus, qiyin ish sharoitlari uchun chidamli 5. Vertikal, tekis, file, yuqoridan payvandlashni qo'llab-quvvatlaydi, barcha tomonlama payvandlash qobiliyatiga ega 6. Yuqori tezlikdagi havo kanali, qizib ketmasdan uzoq vaqt ishlash, yuqori yukli sanoat payvandlashlari uchun mos 7. Qalinlashtirilgan metall korpus, qattiq ish sharoitlari uchun bardoshli |
| Parametr | NBC-500R |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 380V |
| Kirish nominal oqimi | 24.4KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish yuklanmagan kuchlanishi | 17V-50V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 60A-500A |
| Izolyatsiya darajasi, IP reytingi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 40.2KG |
| O'lchamlari | 630*316*620mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ5.0 |
Payvandlash simlari diapazoni | Φ0.8 – Φ1.6 |
| Boshqa funksiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC Chiqish ✅Haroratni nazorat qilish |
- Kirish quvvati kabeli: 6mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 50mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 60A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yer simini va quvvat kabelini to'g'ri ulashingiz kerak
- Bir mashina bir nechta payvandlash operatsiyalarini bajarishi mumkin, turli materiallarni payvandlash uchun mos
- Vertikal, tekis, file, shift osti payvandlash




