| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| NBC-315G | Raqamli LCD displeyli MIG/MAG payvandlash mashinasi | Yuqori yoy urish kuchiga ega IGBT trubkasi; Yuqori aniqlikdagi katta ekran, ko'p funksiyali almashtirish |
| Mahsulot modeli | Texnik xususiyatlar |
| NBC-315G | 1. IGBT yagona trubkasi, yuqori yoy urish kuchi, yuqori muvaffaqiyat darajasi 2. Yuqori aniqlikdagi LCD katta ekran, bir nechta payvandlash funksiyalarini erkin almashtirish 3. Sim uzatgich uchun yuqori barqarorlikdagi quvvat manbai, silliq va barqaror sim uzatish 4. Filtr reaktori, barqaror yoy, kam uchqun, tekis payvand choki 5. Qalinlashtirilgan metall korpus, qiyin ish sharoitlari uchun bardoshli |
| Parametr | NBC-315G |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 220V 380V |
| Kirish nominal oqimi | 10.5KVA |
| Bo'sh ish kuchlanishi | 70V-80V |
| Chiqishning yuklanmagan kuchlanishi | 14V-32V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 40A-270A |
| Izolyatsiya darajasi, IP reytingi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 15.8KG |
| O'lchamlari | 500*251*460mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ4.0 |
Payvandlash simi diapazoni | Φ0.8 – Φ1.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Harorat nazorati |
- Kirish quvvat kabeli: 4mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 25-35mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 60A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak
