| Mahsulot Modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| ZX7-500 | Ikkita modulli invertorli shahar MMA payvandlash mashinasi | Sanoat IGBT moduli, yuqori ochiq aylanish kuchi, oson arc urish; sanoat darajasida uzluksiz ishlash |
| Mahsulot Modeli | Texnik xususiyatlar |
| ZX7-500 | 1. Sanoat IGBT moduli, yuqori ochiq-devor kuchlanishi, oson yoy urish |
| Parametr | ZX7-500 |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 380V |
| Kirish Reyting Joriy | 12.5KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish No-Load Voltage | 20V-29.6V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 40A-360A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Reyting Duty Cycle | 60% |
| Og'irligi | 19.3KG |
| O‘lchovlar | 525*265*475mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ5.0 |
| Boshqa Funktsiyalar | ✅Portativ ✅Havo bilan sovitish ✅3 fazali ✅Shahar chiqishi ✅Haroratni Boshqarish |
- Kirish Quvvat Kabeli: 6mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 35mm²
- Quvvat Taqsimlash Switch: 60A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish Eslatmasi: Foydalanishdan oldin yer simini va quvvat kabelini to‘g‘ri ulash kerak


