| Mahsulot modeli | Payvandlash Mashinasi Nomi | Asosiy Sotuv Nuqtasi |
| ZX7-318K | Inverter DC MMA Payvandlash Mashinasi | IGBT bitta trubkasi, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; ikki voltli 220V/380V mos |
| Mahsulot modeli | Texnik Xususiyatlar |
| ZX7-318K | 1. IGBT bir quvurli ko'p plitali dizayn, katta quvvatli kichik korpus 2. Universal kuchlanish mosligi: 220V bir fazali, 380V bir fazali, 380V uch fazali 3. Ko'p himoya: haddan tashqari qizib ketish, haddan tashqari oqim, haddan tashqari kuchlanish, past kuchlanish 4. Issiqlikni yaxshiroq tarqatish uchun to'liq kanal yuqori tezlikli fan 5. Barqaror payvandlash oqimi, yuqori samaradorlik, chuqur penetratsiya 6. ixcham o'lcham, ko'chma va balandlikdagi payvandlash uchun mos |
| Parametr | ZX7-318K |
| Kirish Quvvati Voltaj | 220V 380V |
| Kirish nominal oqimi | 5.5KVA |
| Yuklanmagan Voltaj | 70V-80V |
| Chiqish kuchlanishi tok oqimida emas | 20V-27.2V |
| Chiqish Oqimi Oralig'i | 20A-180A |
| Izolyatsiya Darajasi | F |
| Kirish Himoyasi Reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 5.1KG |
| O'lchamlari | 307*157*265mm |
| Amaldagi Elektrod Hajmi | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Faz ✅DC Chiqish ✅Harorat nazorati |
- Kirish quvvat kabeli: 4mm²
- Chiqish Kabeli Spetsifikatsiyasi: 16-25mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 40A
- Atrof-muhit Harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak


