| Mahsulot Modeli | Payvandlash mashinasining nomi | Asosiy sotish nuqtasi |
| ZX7-315K | Inverter DC MMA payvandlash mashinasi | IGBT bitta quvur, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; universal voltajga mos keladi |
| Mahsulot Modeli | Texnik xususiyatlar |
| ZX7-315K | 1. IGBT bitta trubka, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli 2. Universal voltaj mos: 220V bir fazali, 380V bir fazali, 380V uch fazali 3. Qaynatish tokini va arc kuchini alohida sozlash mumkin 4. Bir nechta himoyalar: ortiqcha issiqlik, ortiqcha tok, ortiqcha voltaj, past voltaj 5. Qalinlashtirilgan metall qoplama, qiyin ish sharoitlari uchun chidamli |
| Parametr | ZX7-315K |
| Kirish quvvat voltaji | 220V 380V |
| Kirish Baholangan Tok | 6.8KVA |
| Bo'sh yuk voltaji | 70V-80V |
| Chiqish No-Load Voltaji | 20V-28.8V |
| Chiqish tok diapazoni | 20A-220A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Baholangan Ish Tsikli | 60% |
| Og'irligi | 8.8KG |
| O'lchovlar | 403*215*399mm |
| Mos elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Boshqa Funktsiyalar | ✅ Portativ ✅Havo bilan Sovitish ✅3 faza ✅DC chiqishi ✅Haroratni Boshqarish |
- Kirish Quvvat Kabeli: 4mm²
- Chiqish kabeli spetsifikatsiyasi: 25-35mm²
- Quvvat Taqsimlash Kaliti: 40A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish Eslatmasi: Foydalanishdan oldin yer simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak



