| Mahsulot modeli | Payvandlash Mashinasi Nomi | Asosiy Sotish Nuqtasi |
| ZX7-315G | Pulse MMA Payvandlash Mashinasi | IGBT bitta quvvat, asosiy sxema dizayni, xavfsiz va ishonchli; ikki voltli 220V/380V mos keladi |
| Mahsulot modeli | Texnik xususiyatlar |
| ZX7-315G | 1. IGBT bitta trubkali ko'p plitali dizayn, kichik korpus katta quvvat bilan 2. Universal voltaj mosligi: 220V bitta faza, 380V bitta faza, 380V uch faza 3. Ko'p himoyalar: haddan tashqari qizib ketish, haddan tashqari oqim, haddan tashqari kuchlanish, past kuchlanish 4. To'liq quvur yuqori tezlikdagi fan, issiqlik tarqatishni yaxshilash uchun 5. Barqaror payvandlash oqimi, yuqori samaradorlik, chuqur penetratsiya 6. Kuchli arc qarshiligi, yorqin yashil payvandlash shlak, ish samaradorligini oshirdi 7. Bir tugmachali ishga tushirishni oldindan qizdirish displeyi, ish vaqti displeyi 8. Siqilgan o'lcham, mobil va balandlikda payvandlash uchun mos |
| Parametr | ZX7-315G |
| Kirish Quvvat Voltage | 220V 380V |
| Kirish nominal oqimi | 6.8KVA |
| Bo'sh Yuk Voltage | 70V-80V |
| Chiqish kuchlanishi yuklanmagan holatda | 20V-29.6V |
| Chiqish Tok Oralig'i | 20A-220A |
| Izolyatsiya darajasi | F |
| Kirish himoyasi reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irlik | 7.8KG |
| O'lchamlari | 425*220*312mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Harorat nazorati |
- Kirish quvvat kabeli: 4mm²
- Chiqish Kabeli Spetsifikatsiyasi: 25-35mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 40A
- Atrof-muhit Harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha ko'rsatma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak





