| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| NBC-630R | Yumshoq kalitli MMA payvandlash mashinasi | IGBT moduli yumshoq kalit texnologiyasi, ko'p funksiyali; po'lat konstruksiya, kema qurish zavodi va boshqalarda og'ir sanoat payvandlashlari uchun mos. |
| Mahsulot modeli | Texnik Xususiyatlar |
| NBC-630R | 1. Yumshoq kalitli IGBT moduli, yuqori ochiq-davr kuchlanishi, yoyni osongina urish 2. Issiqlikni samarali chiqarish uchun to'liq kanalli yuqori tezlikli fan 3. Payvandlash oqimi va yoy kuchi oqimini alohida sozlash 4. Qalinlashtirilgan metall korpus, qiyin ish sharoitlari uchun bardoshli 5. Vertikal, tekis, file, yuqoridan payvandlashni qo'llab-quvvatlaydi, barcha yo'nalishlarda payvandlash qobiliyatiga ega 6. Yuqori tezlikdagi havo kanali, qizib ketmasdan uzoq vaqt ishlash, yuqori yukli sanoat payvandlashlari uchun mos 7. Qalinlashtirilgan metall korpus, qattiq ish sharoitlari uchun bardoshli |
| Parametr | NBC-630R |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 380V |
| Kirish nominal oqimi | 34.6KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish yuklanmagan kuchlanishi | 17V-50V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 60A-630A |
| Izolyatsiya darajasi, IP reytingi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 41KG |
| O'lchamlari | 630*316*620mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ5.0 |
Payvandlash simi diapazoni | Φ0.8 – Φ1.6 |
| Boshqa funksiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC Chiqish ✅Harorat nazorati |
- Kirish quvvati kabeli: 6mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 50mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 60A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha ko'rsatma: Ishlatishdan oldin yerga ulash simini va quvvat kabelini to'g'ri ulanganligiga ishonch hosil qiling
- Bir mashina bir nechta payvandlash operatsiyalarini bajarishi mumkin, turli materiallarni payvandlash uchun mos
- Vertikal, tekis, file, ustki payvandlash




