| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| NBC-500R | Yumshoq kalitli MMA payvandlash mashinasi | IGBT moduli yumshoq kalit texnologiyasi, ko'p funksiyali; po'lat konstruksiya, kema qurish zavodi va boshqalarda og'ir sanoat payvandlash uchun mos. |
| Mahsulot modeli | Texnik Xususiyatlar |
| NBC-500R | 1. Yumshoq kalitli IGBT moduli, yuqori ochiq-sirk voltaji, yoy urishni osonlashtiradi 2. Issiqlikni samarali chiqarish uchun to'liq kanalli yuqori tezlikli ventilyator 3. Payvandlash oqimi va yoy kuchi oqimini alohida sozlash 4. Qalinlashtirilgan metall korpus, qiyin ish sharoitlari uchun chidamli 5. Vertikal, tekis, file, yuqori payvandlashni qo'llab-quvvatlaydi, barcha tomonlama payvandlash qobiliyatiga ega 6. Yuqori tezlikdagi havo kanali, qizib ketmasdan uzoq vaqt ishlash, yuqori yukli sanoat payvandlash uchun mos 7. Qalinlashtirilgan metall korpus, qattiq ish sharoitlari uchun bardoshli |
| Parametr | NBC-500R |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 380V |
| Kirish nominal oqimi | 24.4KVA |
| Yuklanmagan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish yuklanmagan kuchlanishi | 17V-50V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 60A-500A |
| Izolyatsiya darajasi, IP reytingi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 40.2KG |
| O'lchamlari | 630*316*620mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ5.0 |
Payvandlash simi diapazoni | Φ0.8 – Φ1.6 |
| Boshqa funktsiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC Chiqish ✅Harorat nazorati |
- Kirish quvvati kabeli: 6mm²
- Chiqish kabeli spetsifikatsiyasi: 50mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 60A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yer simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak
- Bir mashina bir nechta payvandlash operatsiyalarini bajarishi mumkin, turli materiallarni payvandlash uchun mos
- Vertikal, tekis, file, ustki payvandlash




