| Mahsulot modeli | Payvandlash mashinasi nomi | Asosiy sotuv nuqtasi |
| NBC-315G | Raqamli LCD displeyli MIG/MAG payvandlash mashinasi | Yuqori yoy urish kuchiga ega IGBT trubkasi; Yuqori aniqlikdagi katta ekran, ko'p funksiyali almashtirish |
| Mahsulot modeli | Texnik xususiyatlar |
| NBC-315G | 1. IGBT yagona trubkasi, yuqori yoy urish kuchi, yuqori muvaffaqiyat darajasi 2. Yuqori aniqlikdagi LCD katta ekran, bir nechta payvandlash funksiyalarini erkin almashtirish 3. Sim uzatgich uchun yuqori barqarorlikdagi quvvat manbai, silliq va barqaror sim uzatish 4. Filtr reaktori, barqaror yoy, kam uchqun, tekis payvand choki 5. Qalinlashtirilgan metall korpus, og'ir ish sharoitlari uchun bardoshli |
| Parametr | NBC-315G |
| Kirish quvvati kuchlanishi | 220V 380V |
| Kirish nominal oqimi | 10.5KVA |
| Bo'sh ishlamayotgan kuchlanish | 70V-80V |
| Chiqish yuklanmagan kuchlanishi | 14V-32V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 40A-270A |
| Izolyatsiya darajasi, IP reytingi | F |
| IP reytingi | IP21S |
| Nominal ish sikli | 60% |
| Og'irligi | 15.8KG |
| O'lchamlari | 500*251*460mm |
| Amaldagi elektrod o'lchami | Φ2.5 – Φ4.0 |
Payvandlash simi diapazoni | Φ0.8 – Φ1.0 |
| Boshqa funksiyalar | ✅ Portativ ✅Havo sovutgichli ✅3 Fazali ✅DC chiqishi ✅Haroratni nazorat qilish |
- Kirish quvvati kabeli: 4mm²
- Chiqish kabelining spetsifikatsiyasi: 25-35mm²
- Quvvat taqsimlash kaliti: 60A
- Atrof-muhit harorati: -10℃ ~ +40℃
- Foydalanish bo'yicha bildirishnoma: Ishlatishdan oldin yer simini va quvvat kabelini to'g'ri ulash kerak
